ניתוח זה מספר 2

את הדלת נפתחה ילדה כבת 17. היא הייתה בחלוק רחצה, בחריץ שיצא ממנו ציצים יפים נפלאים. היא הפנתה באצבעיות אצבע לעבר החדר ואמרה שפדור מיכאילוביץ 'מצפה לנו. נכנסנו לחדר מצאנו תמונה סקרנית. על הספה, מפזרת את רגליה לרווחה, שכבה ילדה שהייתה דומה לגילה לראשונה, עם מפשעת מרוחה בשמנת. פדיה עבדה בחוסר אנוש עם סכין גילוח, מתגלח על עריסי דפוס מסוים, בצורה רגילה. בסיום, הוא שלח אותה לשטיפה ולבסוף הוסחה על ידינו. "נו, עם מה הגעת?" הוא שאל, מבטו מתמהמה על לידוצ'קה. - כן, פדיה, היה צורך בבשר טרי. ואתה עצמך מבין שמדובר במומחה מוביל, "עניתי. "נכנסת ללא הצלחה." יש לי רק שתי בנות עכשיו. ראית אותם. אבל הם יכולים לעשות הכל והישבן שלהם נמתח - הוא עבד בעצמו - פדיה מחייך יותר. - במצבנו אתה לא צריך לבחור. אני מציע 300 לשניהם, אני עונה. - כן, הם מתומחרים ב 500 חתיכה. תכנס לתחת, "אומרת פדיה לא מרוצה וממצמצת את לידוצ'קה. "שלוש מאות והלידוצ'קה שלנו לבדיקה, אבל אתה גם צריך לבחון את שלך," אני אומר.
לפדור אין ברירה אבל הוא מסכים. הבחורה הזו שגולחה נקראת קטיה - אני לוקח אותה, ארטם מקבל את ג'וליה שהייתה בשמלת חלוק. פדיה לוקח את לידקה לחדר אחר.
למרות שהבנות של פדי הן תמיד נקיות, בדיקה תמיד נחוצה. תוכלו לקבוע מייד את התכונות המקצועיות של המועמדים. בנות לוקחות תנוחה עובדת על הספה. אגב, הפאבים שלהם מגולחים באותה צורה. לאחר שבדקנו את הנרתיק ואת פי הטבעת בעזרת האצבעות, אנו מתחילים לעבוד עם החברים. בנות מעוררות וזורמות בעוצמה. לשנות את החור. סיימו עם מציצה. למצוץ במיומנות. באופן כללי, הסחורה טובה.
יש לי דאגות לגבי לידוצ'קה. אני הולך לחדר הסמוך. שם פדיה עם הנקניקייה שלו פוגעת בפי הטבעת שלה, ואז מכניסה אותה ואז בולטת. החור התרחב נרחב והוא כבר לא נסגר. לאחר שלף בריח, הוא מתחיל לרדת, מנסה להשיג חור. אני לא מתפלא שלידוצ'קה אוהב את זה. היא נאנקת, פניה אדומות מאוד. אני יודע שזה מצבה. דוחף את עצמו מתחת לאפו, מלקק את תא המטען, יורד, בולע את שק האשכים, מעיף את אשכיו בלשונו, ואז לוקח לפי הטבעת, מרגיע את שרירי הסוגר בשפתו. פדיה די מלטפת אותה בפער.

נערות ליווי
tel aviv escorts
כל הזכויות שמורות למועדון הסקסו 2019 ©