היכרות אנאלית

הסיפור הזה יספר לכם בחורה ובחור. הסיפור הזה הוא ההיכרות שלהם. ולמרות שחלפו כמה שנים, הזכרונות לא עוזבים אותם. הם מספרים באותו זמן, לעתים קרובות מפריעים זה לזה, משלימים לעתים קרובות. כדי לא להביך את הקורא המוערך, הם יגידו זה לזה, יחיו את האירוע מחדש, ואתם ..... ותוכלו לעמוד בשקט ולהקשיב.
קיארה: לא אספר איך הגעתי לבית ההוא, זה הרבה זמן ותאמין לי שזה לא מעניין, אני רק אגיד לך מה זה הוביל באמצע החדר הענק יש מיטה עם גב מתכת. יש בזה גבר. עירום לחלוטין. הוא קשור במברשות וקרסוליים למתכת. לנגד עיניו עיני עיניים. על המיטה - אתה. החדר הוא בין השמשות ואתה שוכב כל כך הרבה זמן. הרגליים שלך רחבות זו מזו ואתה מרגיש שיש משהו ליד פי הטבעת. אתה מנסה להבין מה זה. כמעט בלתי אפשרי לזוז, אבל אפילו במצב הזה, עם התנועה הקלה ביותר, "משהו" זה חודר אליך מעט. אתה לא יודע כמה זמן עבר ומתי אנשים יבואו, אבל משהו מבטיח לעבור לחור הסבל שלך. אתה נאנק מכל אחת מהתנועות שלך, אך אינך יכול לנוע במקצב הרצוי. אחרי התנועה הבאה, אם לשפוט לפי התחושות בתחת, אתה מבין שזה "משהו" - זה הנתיב האנאלי. גודל הכדורים הולך וגדל ואתם מבינים שבזמן שאתם עצמכם עוברים לכיוון אחד. התרגשות מתגלגלת על החבר שלך גל אחר גל, ומשאירה תחושה כואבת בבטן התחתונה ומתח באשכים ... זה לוקח כמה שעות ... כשאת נופלת לחצי תנומה בגלל עייפות ומתח מצטבר בלתי שבור, הדלת נפתחת ושומעת קולות. במשך זמן מה אתה מקשיב להם בחוזקה, אבל אז אתה מבין שהם מדברים עליך, לא שמים לב אליך. אתה מנסה להבין מי נמצא בקרבת מקום, אבל אתה מבין רק שבין כמה גברים - אישה אחת. לבסוף, מישהו מרחם ומגיע אליך. אתה מבין שאתה, חסר ההגנה, נבדק באופן לא מוסרי. מבעד לכיסוי העיניים אתה רואה במעורפל את תנועת האור הבוהק בגופך. ההתרגשות צומחת שוב. אתה מתנדנד בקוצר רוח על המיטה, שעבורם הם מוציאים את הצעצוע שלך.
התחת נשאר ריק. הידיים של מישהו נוגעות בפרצוף שלך. הם מורידים את התחבושת. לרגע אתה מסונוור מאור בהיר, אבל אתה מצליח להבין שיש אישה מולך. אין לך זמן לשקול את זה טוב יותר, הם שוב שמים משהו על העיניים שלך. האור אינו מסנוור, אך אינך רואה את הסביבה בבירור. אתה מרכיב משקפיים אסטיגמטיים עשויים פלסטיק שחור אטום עם חורים קטנים. אני מרים שרביט משטרתי מגומי, ובדומה לנתיב האנאלי, הנחתי אותו לאנליקיק הכואב שלך. אתה מבהיל ונאנח בעוויתות. מהתנועה שלך מוט הגומי מונח בבוטות בבור. אתה רואה אותי ובאותו הזמן אני חלום. אני במוחך ואיתך. אני מוריד את תחתוני הבורגונדי ומתיישב על ראשי ברגליים. אני מתחיל ללטף את עצמי ולאט לאט, לזרוק את הראש לאחור, אני חודר לתחת שלי באצבעות ...

נערות ליווי
tel aviv escorts
כל הזכויות שמורות למועדון הסקסו 2019 ©