אנליזה זה מספר 3

המטה הראשי שלנו הוא בית זונות דשא, השייך לבוס שלנו יוריק. כאן תוכלו למצוא את כל מגוון השירותים ללקוחות עשירים שרוצים להשתעשע ולבלות. הקוטג 'הוא בית בן שלוש קומות עם מדשאה מרווחת ובריכה קטנה. בדאצ'ה תמיד גרים 10-12 בנות שיכולות לספק את כל גחמות הג'נטלמנים.
היום הוא יום שבת - יום זרם לקוחות. כשהבאנו את הבנות לארץ היו כבר בערך 15 אורחים. המוזיקה ניגנה. זוג נערות עירומות הגישו לאורחים שתייה שהושבו על כסאות נוח ליד הבריכה. מבחין ביוריק, ניגשנו אליו לדמיין את חידוש הבנות. הוא בדק אותם והיה מרוצה.
בינתיים התפתח נוף קטן סביב הבריכה. שש בנות עמדו בשורה ואז השתופפו, הניחו את ידיהן על ברכיהן והניפו את התחת. בפיקוד שישה נחלי שתן פגעו לעבר האורחים תחת סערת מחיאות כפיים. ואז הייתה תחרות שבה אחת מהבנות החביאה כדור פינג-פונג בנרתיק שלה, וכל שש היו ממוקמות על כסאות נוח. האורחים היו צריכים לנחש למי יש את הכדור. נחשו שמוביל הכדור עשה מציצה. ואז מופע לסבי קטן, בו שתי בנות ליקקו, ואז, בתורו, תקעו יד אחת בנרתיק, והרחיבו את כניסות המיץ שיצאו. יתרה מזאת, מופע ירקות ופירות, בו הראה בחורה מתנות טבע שונות בחוריה. בסיום הנערות נמרחו בשמנת, קצפת וריבה והזמינו את האורחים ללקק את עצמן.
בהמשך למסורת, אורגיה מטורפת החלה. פה ושם נראו זוגות מצליחים. ילדה ישבה ליד עץ וחילקה את כולם בפה. היא עצמה והאדמה מסביב היו כבר לבנות מזרע. השותף העסקי שלנו טוליק נסע בין שדיה של אולגה הסקסית, שארטיום עבד בתחת. הייתי מחוברת לנרתיק של סבטקה, מפזרת את רגליה הדקות על טרקלין נוח. ריח הזרע היה תלוי באוויר. חלק מהאנשים הלכו לבית ושם סידרו דומים.
יוריק החליט לנסות את הבנות החדשות. הוא הוציא קרם סיכה ובעזרת אצבעותיו הוא פסק את שני החורים שלהם. אחר כך הוצבו הבנות זו לצד זו על השולחן בסלון, ושורת אורחים עמדה בשורה עבורן. כל אחד בתורו נכנס לבור שאהב. כאשר החורים של שתי הבנות התמלאו בזרע, יוריק הורה להם להרים את עצמם ולהראות לאורחים קצפת. בסופו של דבר הם השתתי בפומבי למחיאות כפיים סוערות של האורחים.

נערות ליווי
tel aviv escorts
כל הזכויות שמורות למועדון הסקסו 2019 ©